New Men Style - kariera

Jesteśmy firmą , która od ponad 25 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy garniturów, koszul, krawatów, płaszczy i kurtek męskich, jak również kolekcji ślubnych i wizytowych, które obejmują szeroką gamę surdutów, fraków i smokingów. Dzięki wysokiej jakości wyrobów, dostosowaniu asortymentu do trendów w modzie i potrzeb rynku oraz konkurencyjnym cenom, marka NEW MEN Style zdobyła uznanie klientów i wypracowała liczącą się pozycję na krajowym rynku producentów konfekcji męskiej. Wyrazem dynamiki rozwoju firmy jest systematycznie poszerzana sieć salonów sprzedaży oraz rosnąca liczba odbiorców hurtowych na terenie całego kraju, a także wyjście z ofertą na nowe rynki zbytu w krajach UE oraz Wschodu.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Kraków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Sprzedaż produktów firmowych
- współtworzenie polityki sprzedażowej sklepu
- utrzymywanie i budowanie relacji z klientami

WYMAGANIA:

- DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY, BRANŻA ODZIEŻOWA
- POZYTYWNE NASTAWIENIE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY Z ZESPOŁEM
- ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
- SKUTECZNOŚĆ W OSIĄGANIU CELÓW
- AMBICJA, CHĘĆ ROZWOJU W OBSZARZE SPRZEDAŻY

OFERUJEMY:

- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE ORAZ SYSTEM PROWIZYJNY
- MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO ORAZ STAŁĄ PRACĘ W FIRMIE O UGRUNTOWANEJ POZYCJI NA RYNKU
- DUŻĄ SAMODZIELNOŚĆ W REALIZACJI ZADAŃ

lub kontakt telefoniczny: 12-260-93-20