New Men Style - garnitury

Naszą ofertą staramy się sprostać najbardziej wymagającym klientom. W ofercie posiadamy wyjatkowe garnitury w kratę, ale również w klasycznej kolorystyce - szare, granatowe, czarne. Oferujemy szycie na miarę garniturów z kolekcji ślubnych, business i casual.

marynarka,marynarka dwurzędowa,marynarka granatowa,marynarka dwurzędowa granatowa,marynarka dopasowana,marynarka taliowana,marynarka casualowa,new men style,new men,szycie na miarę,moda męska

Marynarka dwurzędowa. Wykonana z miękkiej granatowej tkaniny w kratę, z nakładanymi kieszeniami. Wykończona ozdobnym przeszyciem AMF. Zapinana na dwa guziki.
Linia dopasowania:
bardzo dopasowana
Rozcięcie w tyle:
dwa
Nasza Firma oferuje możliwość szycia marynarek na miarę. Marynarka zostanie uszyta z dowolnie wybranej tkaniny będącej w naszym próbniku. Możesz dokonać wyboru spośród kilkuset wzorów, deseni i kolorów. Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci stworzyć marynarkę na miarę Twoich potrzeb. Tej jesieni królują marynarki granatowe, szare i zielone. Dużym powodzeniem cieszą się materiały w deseń kraty, szerokie klapy oraz mocne akcenty w kolorach czerwieni, pomarańczu i żółci.