New Men Style - garnitury

Naszą ofertą staramy się sprostać najbardziej wymagającym klientom. W ofercie posiadamy wyjatkowe garnitury w kratę, ale również w klasycznej kolorystyce - szare, granatowe, czarne. Oferujemy szycie na miarę garniturów z kolekcji ślubnych, business i casual.

garnitur ślubny,garnitur ślubny czarny,garnitur,garnitur taliowany,garnitur ślubny taliowany,marynarka,marynarka jednorzędowa,marynarka czarna,spodnie męskie,new men style,moda męska,szycie na miarę,szycie miarowe

Garnitur dwuczęściowy w kolorze czarnym. Marynarka jednorzędowa na stójce zapinana na jeden guzik. Kieszenie skośne bez patek. Krawędź przodu wykończona wypustką z czarnego atłasu. Spodnie bez zaszewek, z dopasowaną nogawką zaprasowaną w kant, bez mankietów.
Linia dopasowania:
dopasowana
Rozcięcie w tyle:
dwa
Garnitur ten możemy uszyć na miarę z wybranego przez Ciebie materiału. Garnitur w kratę, czarny lub granatowy to najczęściej wybierane opcje, ale dla Ciebie uszyjemy garnitur według Twojej własnej koncepcji - zapraszamy do naszych salonów w celu konsultacji lub dokonania pomiarów.