W czwartek piłkarze Cracovii wylatują do Stanów Zjednoczonych, za to już dziś uczestniczyli w specjalnej przymiarce garniturów „New Men”!

 


Choć oficjalne mierzenie miało się rozpocząć o godzinie 8:00, Daiusz Pawlusiński był już pod salonem o godzinie 7:30. - Musiałem jeszcze pojechać do „Mediciny” zrobić badanie krwi. Tak wczesne wstawanie to dla mnie żaden problem, wczoraj na przykład musiałem w podobnej godzinie jechać do lekarza z dziećmi, które mi zachorowały - wyjaśnia „Plastik”, któremu najnowsze garnitury przypadły do gustu. - Są naprawdę dobre - potwierdza.

Dla Mateusza Urbańskiego wylot do USA będzie pierwszą tego typu wyprawą. - Mamy bardzo fajne garnitury, na pewno będziemy się dobrze prezentowali - uważa. Podobnego zdania jest nowy piłkarz „Pasów”, Jakub Grzegorzewski. - Garnitury podobają mi się. Po raz pierwszy uczestniczyłem w takiej grupowej przymiarce - podkreśla.

Nad sprawnością i organizacją przymiarki czuwali pracownicy "New Men", a wśród nich Paweł Baniasiak, kibic Cracovii. - Nasi piłkarze są bardzo dobrymi i konkretnymi klientami. Nie wybrzydzają i bardzo fajnie się z nimi współpracuje - przyznaje pracownik.

W czasie mierzenia garnituru specjalnego zaszczytu dostąpił Marcin Cabaj, którego poproszono o złożenie autografu na plakacie syna jednej z pracowniczek salonu. - Słyszałem, że jest on zapalonym kibicem Cracovii i koniecznie chciał mój podpis. To bardzo miłe uczucie - mówi „Wąski”.
 

Zaraz po przymiarce piłkarze udali się na poranny trening
 


 

DG  |  Zródło: www.cracovia.pl